Буратино

учител
Марияна Георгиева
пом. възпитател
В група „Буратино“ децата растат щастливи и защитени. Изградена е позитивна и завладяваща среда, в която учители-деца-родители общуват в спокойна атмосфера. Нашата цел е да направим детската градина желано място за игра, знание, приятелско общуване и творчество на всяко дете според неговите индивидуални потребности и способности за изява. Тук е мястото където детето израства като самостоятелна и уверена личност, подготвена за новата социална роля – ученик. Всеки ден е интересен, разнообразен и неповторим и това го виждаме в грейналите детски очички и протегнатите към нас детски ръчички.

Посланието ни е кодирано в името на групата:
Б – бодри
У – упорити
Р – родолюбиви
А – атрактивни
Т – толерантни
И – искренни
Н – надеждни
О – обичливи

Девиз:

„Заедно сме силни и непобедими, а мечтите – осъществими“

Един герой от приказка избяга и в детската градина втурна се веднага. А нейното богатство са децата – усмихнати като цветята! С песни, танци и игри в група „Буратино“ времето лети!