Квалификация

Повишаване на качеството и ефективността на предучилищното образование осъществяваме по програми и във форми по избор на педагогическите специалисти в съответствие с професионалния профил на изпълняваната длъжност.

Усъвършенстваме системата за постоянното повишаване на квалификацията за стимулиране развитието на професионалната компетентност на педагогическите екипи, която отговаря на образователните изисквания и потребности.

Педагогическия колектив  работи в екип с добра комуникация и споделен опит.

Открита практика: "Аз съм малък пешеходец" с лектор ст. у-л С. Евтимова, 21.3.2018г. с децата от подготвителна група

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Открита практика: "Уча се сам да се движа безопасно" - III подготвителна група с 5г. деца. Лектор: ст.у-л Ц. Михайлова

Открита практика на Тема : "Аз съм малък пешеходец"

Тематична проверка на Тема : "Формиране на етични взаимоотношения чрез игри по безопасност на движението...

2023-2024г. "Прилагане на иновативни методи с фокус към компетентностния подход при педагогическото взаимодействие по образователно направление БЕ и литература"