Профил на купувача

Вътрешни правила

Вътрешни правила за провеждане на процедура за възлагане на обществена поръчка, за реда за планиране и организация на провеждане на процедурите и за контрол на изпълнението на сключените договори, както и за поддържане на „Профил на купувача” на ДГ “Детски свят“ гр. Полски Тръмбеш

Обществени поръчки, възлагани чрез процедури по ЗОП

Предмет: Доставка на обзавеждане за нуждите на ДГ „Детски свят’, гр. П. Тръмбеш по проект „Заедно можем“ BG05M20P001-3.023 МИГ Павликени – Полски Тръмбеш 06 „Осигуряване на достъп до качествено образование в малките населени места и в трудно достъпните райони“ по Оперативна програма „Наука и образование за ифчелигентен растеж“ 2014- 2020 г.

Предмет: Доставка на обзавеждане за нуждите на ДГ „Детски свят“, гр. П. Тръмбеш по проект „Заедно можем“ BG05M20P001-3.023 МИГ Павликени – П. Тръмбеш 06 „Осигуряване на достъп до качествено образование в малките населени места и в трудно достъпните райони“ по Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“ 2014-2020 г.

Предмет: Доставка на мебелировка за нуждите на ДГ „Детски свят“, гр. Полски Тръмбеш по проект „Заедно можем“

Предмет: Доставка на спортни артикули и екипировка за нуждите на ДГ „Детски свят“, град Полски Тръмбеш по проект „Заедно можем“

Предмет: Доставка на оборудване и принадлежности за офиса за нуждите на ДГ „Детски свят” гр. Полски Тръмбеш по проект „Заедно можем“

Относно: Договори за „ Доставка на хранителни продукти за заведенията на бюджетна издръжка на територията на Община Полски Тръмбеш за период от 3 години“